Genel Cerrahi Doktorları

Prof. Dr. Yavuz Kurt kimdir? Yorumlar ve Muayenehane Numarası

Prof. Dr. Yavuz Kurt kimdir? Genel cerrahiCerrahi onkoloji alanında hizmet veren Prof. Dr. Yavuz Kurt ile ilgili profil sayfası,  Prof. Dr. Yavuz Kurt iletişim numarası, Prof. Dr. Yavuz Kurt yapılan yorumlar, Prof. Dr. Yavuz Kurt muayene adresi gibi detaylı bilgiler..

Prof. Dr. Yavuz Kurt kimdir?

Tedavi edilen hastalıklar

 • Fıtık

 • Guatr (yumrulu)

 • Duodenal Ülser

Nakit, Kredi kartı


Mezun Olunan Okul / Eğitimler

 • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi -İzmir
 • GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi – İstanbul – Genel Cerrahi Uzmanı
 • GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi – İstanbul – Cerrahi Onkoloji Uzmanı

Yavuz Kurt Prof. Dr. Adres: Eklenmedi

Yavuz Kurt Prof. Dr. Telefon: Eklenmedi

Yavuz Kurt Prof. Dr. instagram: Eklenmedi

Yavuz Kurt Prof. Dr. Facebook: Eklenmedi

Yavuz Kurt Prof. Dr. Twitter: Eklenmedi

Yavuz Kurt Prof. Dr. Whatsapp: Eklenmedi

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Merhaba, 29 Haziran’da sağ lob lobektomi ameliyatı oldum. Ameliyat öncesinde yapılan İnce İğne Aspirasyon Biyopsisi (İİAB) ile patoloji sonucunda Foliküler Neoplazi Kuşkusu ortaya çıkmıştı. Endokrinoloji doktorumun önerisi üzerine ameliyat olmam gerektiğini öğrendim. Önce önemsememiştim ameliyat olayını. Sonra araştırdıkça farklı bilgilere ulaştıkça daha çekimser olamaya ve başka çözüm yolları aramaya başladım. Değişik 5 doktora da sordun. İnternetten araştırmalar yaptım. Patoloji sonucu oraya çıkan sonuca göre ameliyat olamam gerektiğine artık kendim de inandım.
  Daha sonra ameliyatı yapacak olan doktorum Yavuz Beyle tanıştım. Ona da aklımda kalan diğer süreçle ilgili soruları sorarak iyice karar verdim. Öncelikle Ameliyat olduğumda Tiroid ilacı kullanacak olmak beni rahatsız ediyordu. Ancak Yavuz Hocam tek lobun alındığında öyle bir durumun olmayacağını söylediğinde çok rahatladım. Ama patoloji sonucu olumsuz olursa kalan bölüm için ayrıca ameliyat olmam gerektiğini açıkladı. Ben de kabul ettim. Gereksiz yere tiroidimin tamamını alınmasını istemedim.
  Öğretmen olduğum için (1.Sınıf) ameliyata okul kapanınca girebilirim dedim. O da sorun olmadığını söyledi. Ameliyata 29 Haziran 2021 Salı günü sabah 9.30’da girdim.11.30’da odamdaydım. Hiçbir sorun yaşamadım. Ameliyat öncesi Yavuz Hocam tüm korkularımı silmişti. İç rahatlığıyla ameliyathaneye girdim. Sorunsuz da çıktım. Ben ameliyat sonrası ses tellerimin zarar görmesinden ve konuşamamaktan çok korkuyordum. Hiç bir şey olmadı. Daha önce doktoruma sorduğumda literatürde böyle olayların olasılığı olduğunu ama kendi çalışmalarında böyle bir olay yaşamadığını söylemişti. Bugünde kontrole gittim. Bandajı çıkardı.2 sonrada banyoda kalan saydam flasteri çıkarabileceğimi söyledi. Ameliyat sonrasında 7 gün yara yerinin kapalı olması gerekiyormuş. Hafta sonuna kadar pataloji sonucunun da gelebileceğini söyledi.

  Süreçte Yavuz Hocamı tanımak çok büyük bir şans oldu benim için. Tüm korkularımı yenmeme, ameliyata rahat girmeme, aklımda belirsiz hiçbir konunun kalmamasına yardım etti. Bir gece kaldıktan sonra istersem çıkabileceğimi söyledi. Ben de bir gece daha kalabilirim dedim. Ortam güzel ve rahattı. Personelin ilgisi de çok iyiydi.

  Yavuz Hocamı tanıdıktan sonra sanki bir doktor değil de aileden biri, bir dost, arkadaş kazanmış oldum. Onun verdiği pozitif enerji ile süreci sorunsuz bir şekilde atlattım.

  Yavuz Hocama; ilgisi, bilgisi, şefkati, güler yüzü, iş disiplini, içtenliği için çok çok teşekkür ediyorum. Mart’ta başlayan sıkıcı ve yorucu (Psikolojik) süreci ameliyatla mutlu bir şekilde sonlandırmamdaki katkısı benim için çok önemliydi.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Gaziantep Oto Kiralama Gaziantep Havalimanı Transfer PDF kitap indir